Lato z Bric-a-Brac

Lato w Twoim domu i ogrodzie z Bric-a-Brac

Okres letni trwa w najlepsze. Każdego dnia pogoda zachęca do spędzania czasu na dworze i wprowadzenia słonecznych promieni do swoich wnętrz. Warto zatem zadbać o przestrzeń, w której przebywamy. Jak wprowadzić lato do swojego domu? Co zrobić, aby umilić letni czas na ogrodzie? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej!

Letni powiew świeżości w Twoim wnętrzu z Bric-a-Brac

Zmieniające się pory roku zachęcają nas do dostosowania aranżacji w domu. Jesienią ozdabiamy wnętrza suszonymi roślinami, pomarańczowo-brązowymi tekstyliami, czy też dyniami. Zimą natomiast tworzymy przytulną atmosferę poprzez świece, lampki oraz dekoracje świąteczne. Jak zatem wprowadzić letni powiew świeżości do domu?

Tekstylia na lato z Bric-a-Brac

Nie trzeba dokonywać dużych zmian, aby poczuć lato w swoim mieszkaniu. Warto zacząć zmiany od dostosowania tekstyliów. Satynowa pościel i lniane, delikatne zasłony przyczynią się do tego, że wnętrza będą lekkie.

Egzotyczna dekoracje z Bric-a-Brac

Dekoracje można zmieniać według własnych preferencji, natomiast egzotyczne ozdoby latem sprawdzą się świetnie w każdej przestrzenii. Jakich użyć?

  • Misa na owoce
  • Dzbanki
  • Wazony
  • Abażury

Możesz skorzystać z ponadczasowych wzorów, które zachwycą każdego, kto zjawi się w Twoim domu:

  • pawie pióra,
  • dekory zwierzęce,
  • roślinne motywy,
  • mozaika.

Letni ogród z Bric-a-Brac

Wyobrażając sobie letni ogród, wiele osób myśli o przytulnej altance, grillu i ognisku, gdzie spędza się czas z najbliższymi – i właśnie tak powinna być zaaranżowana przestrzeń ogrodu, aby móc korzystać z wypoczynku na świeżym powietrzu! Co jest zatem potrzebne?

Leżaki

Z całą pewnością każdy powinien mieć na ogrodzie chociaż jeden leżak, aby po południu korzystać ze słońca! Mogą być to zwykłe drewniane leżaki lub dla wygodnickich – leżanki, które pomieszczą dwie osoby jednocześnie!

Parasol ogrodowy

Jeśli nie masz altanki, a chcesz uchronić się od słońca, nie rezygnując z przebywania na ogrodzie, możesz zainwestować w duży parasol ogrodowy.

Hamak

Jeśli masz na ogrodzie wystarczająco dużo miejsca, to alternatywą do leżaków są hamaki, które sprawią radość zarówno młodszym, jak i starszym domownikom! Na rynku obecnie są dostępne tradycyjne hamaki oraz wersje hamaków ze stelażem.

Komplet mebli ogrodowych

Must have na ogrodzie to porządny zestaw mebli ogrodowych, który składa się z wygodnych krzeseł, dużego stołu i/lub kanapy. Warto zainwestować w porządne meble, które będą służyły latami!

Ozdoby ogrodowe

Jeśli chcesz wprowadzić letni klimat do swojego ogrodu, to poza różnymi roślinami, zainwestuj także w ciekawe dekoracje. Mogą być to lampy solarne ułożone wzdłuż alejki, rzeźby i figurki zwierzęce, duże wazony dekoracyjne, a nawet kolorowe girlandy zawieszone o drzewa.

Zadbaj o wygląd wnętrza swojego domu i ogrodu z Bric-a-Brac! Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego Bric-a-Brac w Opolu oraz zachęcamy do zaglądania na nasz fanpage na Facebooku, gdzie z pewnością znajdziesz inspirację na zaaranżowanie wyjątkowej przestrzenii! Do zobaczenia!