Metamorfoza mieszkania z Bric-a-Brac

Znudziła Ci się aranżacja Twojego mieszkania? Potrzebujesz odświeżyć wnętrze? A może po prostu chcesz coś zmienić? Jeśli w Twojej głowie pojawiają się takie myśli, to czas na metamorfozę Twojego domu. Jak się za to zabrać i od czego zacząć? Podpowiadamy i zachęcamy do metamorfozy z Bric-a-Brac!

Jak rozpocząć zmianę wystroju wnętrza?

Zanim pojedziesz do sklepu i wybierzesz najpiękniejsze dekoracje, zastanów się co tak naprawdę potrzebujesz zmienić. Czy planujesz odnowić wszystkie pomieszczenia w swoim domu czy być może będzie to tylko jeden pokój? Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę spójność elementów takich jak: kolor ścian, tapety, podłogi itd.

Zdecyduj jaki zestaw kolorów najbardziej Ci się podoba oraz w jaki sposób będzie się prezentował w mieszkaniu. Jest to niezwykle istotne, ponieważ w mało nasłonecznionym pomieszczeniu, jasne barwy optycznie powiększą mieszkanie, a ciemne pomniejszą.

Może być zdjęciem przedstawiającym meble i w budynku
Zdjęcie prywatne

Stwórz MoodBoard

Często w domu wyobrażamy sobie pewien układ i estetykę w jakiej chcemy utrzymać wnętrze. Jednak, gdy już jesteśmy w sklepie ciężko trzymać się jednego pomysłu. Przy tak ogromnym wyborze asortymentu, kolorów, materiałów i kompozycji, łatwo zapomnieć o tym co tak naprawdę chcemy osiągnąć. Ostatecznie najczęściej możesz wrócić do domu z pięknym meblem, który absolutnie nie wpisuje się w Twój gust, ale spodobał się na wystawie sklepowej. Poza przeglądaniem pięknych zdjęć na internecie i wyobrażaniem sobie jak chcesz zmienić wystrój mieszkania stwórz kreatywny MoodBoard, który pomoże Ci w trzymaniu się swoich pomysłów i planów. Czym jest MoodBoard?

MoodBoard

Najprościej mówiąc MoodBoard to kolaż, który składa się ze zdjęć, ikon, tekstu, figur geometrycznych. Jest to narzędzie, które służy wizualizacji i prezentacji pewnej kompozycji. Dzięki temu w łatwy sposób można sporządzić ciekawy plan i przelać pomysł z wyobraźni na grafikę. Taki zabieg z pewnością pomoże Ci odnaleźć w salonie lub sklepie z meblami to czego szukasz, bez zbędnego błądzenia. Poniżej przedstawiamy MoodBoard Bric-a-Brac z modnymi akcentami tego roku i zachęcamy do stworzenia swojego projektu! 🙂

Metamorfozy z Bric-a-Brac

Nasi klienci również chętnie odwiedzają nasz sklep Bric-a-Brac w celu odnalezienia wyjątkowych mebli i dodatków, które pomogą im nadać wyjątkowego charakteru odświeżonej przestrzeni. Często odnajdują “perełki” stanowiące główny element, który już na wejściu przykuwa uwagę. Dzięki zaangażowaniu naszych klientów, mamy przyjemność zaprezentować na blogu metamorfozy ich mieszkań. Zachęcamy także do zaglądania na naszego FanPage’a na Facebooku, gdzie regularnie dodajemy zdjęcia nowego towaru oraz informujemy o bieżących nowinkach. 🙂

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym zegarek na rękę i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku