Trendy 2023 Bric-a-Brac

Trendy wnętrzarskie 2023 z Bric-a-Brac

Nowy rok to czas, kiedy dowiadujemy się o nowościach, jakie pojawiają się w różnych dziedzinach. W tym także w naszych wnętrzach. Bric-a-Brac przedstawia Państwu, trendy wnętrzarskie na 2023 rok. Na jakie akcenty zwrócić uwagę? Jakie dekoracje i meble pozostają nadal modne? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź poniżej!

Kolory w trendach wnętrzarskich w 2023 roku

Instytucja Pantone ogłosiła, że kolor tego roku to Viva Magenta, czyli połączenie mocnej czerwieni z fioletem. Jest to odcień, który bardzo przyciąga uwagę, zatem trzeba znaleźć jego zastosowanie w taki sposób, aby wpasował się do pomieszczenia i nie zabrał całej uwagi. W jaki sposób to zrobić? Najlepiej, gdy Viva Magenta będzie tylko delikatnym akcentem w pokoju np. w postaci krzeseł, dużego fotela typu uszak lub dywanu, które znajdziecie w Bric-a-Brac. Dzięki takiemu zabiegowi Twój salon lub sypialnia zyska świeżego i modnego wyglądu!

Kolory akcentów na 2023 z Bric-a-Brac

Poza Viva Magenta w modzie pozostają również kolory ziemi: beże, brązy, szarości oraz czerń. Jednak w tym roku przeważać będą ciemniejsze i mocniejsze odcienie neutralnych kolorów. Dodatkowo warto postawić na różnego rodzaju zieleń, która pięknie podkreśli każde pomieszczenie i nada ciekawego charakteru. Dzięki takiej palecie kolorystycznej, stworzysz piękne i ponadczasowe wnętrze.

​​

Modne meble 2023 z Bric-a-Brac

Trendy wnętrzarskie w 2023 roku będą także obfitowały w obłe kształty, zarówno mebli, jak i dekoracji. Ponadto czas pandemii pokazał, że dom ma być nie tylko przytulną oazą spokoju, ale także funkcjonalną przestrzenią do pracy i relaksu. Warto zatem postawić na praktyczne meble takie jak: rozkładany stół, czy też sofa z funkcją spania.

trendy wnętrzarskie 2023

Naturalne materiały i tekstylia w trendach wnętrzarskich 2023

Z mody nie wychodzą naturalne materiały takie jak: kamień, drewno, len oraz rattan. Nadal są one silnymi trendami wnętrzarskimi w 2023 roku, które będą służyć długimi latami. Warto więc zainwestować w porządne meble oraz ponadczasowe dekoracje wykonane z naturalnych materiałów, które znajdziecie w naszym sklepie Bric-a-Brac oraz na fanpage’u Facebook! Zapraszamy!

​​