Post powitalny Bric-a-Brac

Bardzo miło jest nam gościć Ciebie na naszym firmowym blogu! Jako Bric-a-Brac jesteśmy sklepem z wyjątkowymi meblami oraz dodatkami do domu. Prywatnie także pasjonujemy się aranżacją wnętrz, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym będziemy dzielić się swoją wiedzą i dobrą radą na ten temat. Zapraszamy do śledzenia kolejnych wpisów!

Gdzie znajduje się sklep Bric-a-Brac?

Jesteśmy sklepem stacjonarnym, dlatego jeśli zainteresuje Cię jakiś przedmiot z naszego Fanapage’a na Facebooku zapraszamy po jego odbiór na adres: ul. Jana Kwoczka 20 w Opolu. W razie, gdy chcesz ozdobić swoje mieszkanie naszymi meblami, ale nie masz odpowiedniego transportu służymy pomocą w dostarczeniu zakupionych towarów do Twojego domu na terenie Opola i okolic.

Co oferuje sklep Bric-a-Brac?

W ofercie Bric-a-Brac znajdziesz używane solidne meble do swojej sypialni, kuchni, łazienki czy salonu. Niezależnie od tego w jakim stylu jest zaaranżowane Twoje wnętrze z pewnością znajdziesz to czego szukasz. Dysponujemy pięknymi lustrami w stylu barokowym z masywnymi ramami oraz wersjami minimalistycznymi. Wydzieliliśmy także część sklepu na mini-outlet, w którym możesz wybierać spośród nowych nieużywanych mebli i ozdób w stylu skandynawskim czy też japandi.

Poza samymi meblami w Bric-a-Brac znajdziesz również przedmioty do użytku codziennego takie jak czajnik, ekspres do kawy, noże, a nawet ciuchy. Odwiedzając nasz sklep nie wyjdziesz zawiedziony i z pewnością spośród dużej ilości różnorodnego towaru wyjątkowa rzecz przykuje Twoją uwagę!

Idea sklepu Bric-a-Brac

Sklep Bric-a-Brac powstał z miłości do mebli, które tworzą wyjątkową atmosferę oraz opowiadają historię. Meble służą i towarzyszą nam każdego dnia, gdy jesteśmy z rodziną i znajomymi. Dlatego też warto zadbać o to, aby były wykonane z solidnych materiałów, ponieważ stanowią ważną użyteczną i dekoracyjną funkcję podczas miłych przeżyć.

Naszą ideą jest na nowo dać życie używanym i wyjątkowym meblom, które mogą od teraz służyć Tobie! Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszych portali społecznościowych oraz do zajrzenia do naszego sklepu w Opolu. Do zobaczenia! 🙂